Koka logi

Logu galvenais uzdevums ir noturēt telpās siltumu, tai pašā laikā ļaujot ieplūst gaismai. Mūsu veidotie logi ir no ekoloģiskiem materiāliem, kas nodrošinās patīkamu auru un saudzēs apkārtējo dabu.

Logu profilos mēs izmantojam trīskārt līmētas koka sagataves no radiāli zāģētiem masīvkoka dēļiem ar izzāģētiem zariem un zāģējuma vietas salīmētas ar iefrēzētu zobtapu. Lai pasūtītājam būtu lielāka izvēle toņu paletē, mēs pielietojam firmas GORI un TEKNOS jaunākās grunts, kā arī krāsu sistēmas uz ūdens bāzes, kas nodrošina ilglaicīgu aizsardzību pret pūšanu, trupes sēnēm, UV stariem un augstu mitruma izturību.

Logos tiek iestrādāta:

  • SIEGENIA furnitūra
  • SCHLEGEL blīvgumijas
  • ALURON alumīnija aizsarg līstes.

Koka durvis

Mājas ārdurvis var ne tikai pasargāt no nevēlamiem ciemiņiem, skaņas un aukstuma, bet arī kalpot kā mājas ārējā tēla dekoratīvais elements.

Durvis tāpat kā logi tiek veidotas pēc vācu standarta IV 68. Visām durvīm ir iespējams izvēlēties praktiski jebkāda toņa krāsu vai dekoratīvos elementus. Lai nodrošinātu durvuju ilgu kalpošanas mūžu un izturību pret mitrumu mēs pielietojam firmas GORI un TEKNOS jaunākās grunts.

Durvīs tiek iestrādāta:

  • KFV furnitūru
  • SCHLEGEL blīvgumijas
  • ALURON alumīnija aizsarglīstes

Izstrādājot masīvkoka iekšdurvis, kā arī iekšdurvis ar finierējumu vai krāsojumu mūsu galdniecība piedāvājam dažādu krāsu un faktūru dekoratīvos stiklus- matētus, tonētus, reljefa vai vitrāžas veida. Durvju komplektācijai nodrošinām augstvērtīgu furnitūru no pasaules vadošo ražotāju piedāvājuma. Mēs piedāvājam pakalpojumu kompleksu durvju izmēru noņemšanai, montāžai un tehniskajai apskatei.

Koka kāpnes

Kvalitatīvi veidotas un uzstādītas kāpnes ne tikai nodrošinās jums iespēju ātri un droši pārvietoties pa mājas stāviem, bet arī kalpos kā svarīgs interjera elements, papildinot jūsu kopējo mājas tēlu.

Mūsu galdniecība piedāvājam plaša sortimenta kāpnes, kas veidotas no izturīga masīvkoka vai kombinētus risinājumus no koka metāla vai stikla. Kāpņu izgatavošanā izmantojam rūpnieciski sagatavotas masīvkoka sagataves un to apdarē pielietojam AKZO NOBEL beicu un parketa lakas. Izvēloties kāpnes, svarīgs faktors ir koka cietība. Viscietākais ir dižskābārdis, ozols un osis, bet mīkstākais bērzs un priede.

Koka suga Cietība pēc Brinela skalas N/mm2
priede 1.6
osis 4.1
ozols 3.9
dižskābārdis 4.6
bērzs 2.6
kļava 3.2
ķirsis 3.3
riekstskoks 3.5

Svarīgs faktors kāpņu drošai eksplodēšanai ir pareiza to uzstādīšana, kuru jums veiks mūsu pieredzējušie meistari uzstādot kāpnes jūsu mājā jebkurā jums vēlamajā laikā

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, zvaniet mums vai arī aizpildiet online formu.